• Kolektív pedagógov

• Učitelia

•  "Najlepší učitelia sú tí, ktorí ti ukážu, kam sa máš pozrieť, no nepovedia ti, čo máš vidieť." Alexandra K. Trenfor

• Mgr. Irena Číková
          študijný odbor: Predškolská pedagogika
          Stredná pedagogická škola L. Novomeského v Modre
          štúdijný odbor: Učiteľstvo pre materské školy

Materská škola Častá
          Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

Od roku 2002 pôsobím ako riaditeľka v Materskej škole Limbach, kde som získala výrazné manažérske schopnosti. Dlhoročné skúsenosti mi pomohli rozvinúť analyticko-syntetické a kritické myslenie. Zvládam stresové situácie, dokážem plánovať čas sebe aj iným. Riadim a motivujem ľudí okolo seba, aby pridelené úlohy plnili zodpovedne a úspešne. Ctím si základnú ľudskú slušnosť a slobodu každého zamestnanca a k tomu vediem aj mne zverené deti. Voľný čas venujem štúdiu francúzskeho, anglického a maďarského jazyka, hre na violu, literatúre, vediem občianske združenia a spevácku skupinu My IBIS.

Životné motto: "Vzdelanie je cesta."
        • Mgr. Iveta Chalabalová
        • Mgr. Iveta ChalabalováTriedna učiteľka: Tretia trieda
          študijný odbor: Predškolská pedagogika
          štúdijný odbor: Učiteľstvo pre materské školy

Materská škola Bystrická Pezinok, Materská škola Grinava,
          Materská škola Vištuk, Súkromná Materská škola Senec, Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

V súčasnosti pôsobím ako zástupkyňa riaditeľky materskej školy. Okrem plnenia svojich povinností vyplývajúce z funkcie, snažím sa byť nápomocná v odborných náležitostiach či v spolurozhodovaní o fungovaní chodu MŠ a vytváraní dobrej pracovnej klímy. Takmer 33 rokov pracujem na vlastnom profesijnom rozvoji, vďaka ktorému som nadobudla nové rozhľady, kontakty, bohaté skúsenosti, ktoré dnes odovzdávam svojim kolegyniam. Voľný čas venujem vnúčatám, spievam v speváckej skupine My IBIS, cvičím, pestujem turistiku, cyklistiku, dobre sa cítim v prírode.

Životné motto: "Každá práca vyžaduje celého človeka.“ (Komenský)
        •  Petra Czinegová
        • Petra CzinegováTriedna učiteľka: Druhá trieda
          Štúdium:
          Stredná pedagogická a sociálna akadémia v Bratislave

Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

Od roku 2016 pôsobím v Materskej škole Limbach. Otvorene pristupujem k novým návrhom, rešpektujem názory kolegýň, som tolerantná a tým zlepšujem klímu materskej školy.
          Využívam IKT v profesijnom rozvoji a vyhľadávam zaujímavé online nástroje pre vytváranie hier pre deti, vediem školskú knižnicu.
          Voľný čas venujem rodine, bicyklovaniu, zaujímam sa o módu a dizajn, rada trávim čas v prírode.
          Životné motto: "

•  Darina Rýdza
        • Darina Rýdza
          študijný odbor: Učiteľstvo pre materské školy

Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

V Materskej škole Limbach pôsobím už 21 rokov. Mám pozitívny prístup k vzdelávaniu, ktoré mi ponúka možnosť skvalitniť výchovno-vzdelávací proces. Mojou motiváciou je učiť deti moderným, zaujímavým a pútavým spôsobom. Napomáham svojím konaním a správaním k zlepšeniu klímy materskej školy, spolu s kolegyňami vytváram rodinnú atmosféru. Som ochotná pomôcť a s radosťou svoje zručnosti využívam pri tvorbe pomôcok, výzdobe priestorov MŠ, realizácii kostýmov, kulís. Spolupodieľam sa na všetkých aktivitách materskej školy. Voľný čas venujem rodine a kreatívnej tvorbe.

Životné motto: "Sebarealizácia je produktom tvorivosti."
        •  Miriam Slimáková
        • Miriam Slimáková
          Stredná pedagogická škola v Bratislave

Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

V kolektíve Materskej školy Limbach pôsobím 18 rokov. Svojím konaním a správaním zlepšujem klímu materskej školy. Pre budúcu pedagogickú generáciu, zaznamenávam významné udalosti do školskej kroniky. Za dôležité považujem vlastný profesijný rozvoj, získané poznatky využívam vo výchovno-vzdelávacej práci, zaujímam sa o výtvarné umenie, tvorivosť považujem za hnací prvok nových nápadov, myšlienok.
          Voľný čas venujem rodine, literatúre, turistike, práci v rodinnom penzióne.

Životné motto: "
        •  Ivana Spustová
        • Ivana Spustová
          študijný odbor: Učiteľstvo pre materské školy

Pôsobenie:
          Materská škola Bieloruská, Čičerinova, Černyševského Bratislava, Materská škola Bystrická, Pezinok, Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

Po dlhoročných skúsenostiach, považujem za dôležité udržiavať dobré a kvalitné medziľudské vzťahy, vediem mladé učiteľky k zvyšovaniu vlastnej úrovne výchovno-vzdelávacej práce, vždy sa môžu na mňa s dôverou obrátiť. Som prísna, ale spravodlivá. Vyžadujem dodržiavať pravidlá, byť zodpovedný za svoje správanie, vediem všetkých k čestnosti. Som členkou Rady školy a OZ Limbašský Strapček. Svojím konaním a správaním sa snažím zlepšovať klímu materskej školy. Voľný čas venujem vnúčatám a rodine, rada spievam, bicyklujem, zaujímam sa o ľudové zvyky a tradície na Slovensku.

Životné motto: "Nerob inému to, čo nechceš aby iní robili tebe.“

• Bc. Tatiana Tokošová
        • Bc. Tatiana TokošováTriedna učiteľka: Štvrtá trieda
          Univerzita Komenského v Bratislave, Pedagogická fakulta
          študijný odbor: Predškolská a elementárna pedagogika

Materská škola Vinohradnícka 32, Limbach

V Materskej škole Limbach pôsobím 10 rokov. Za dôležité považujem vzdelávanie, ktoré mi prináša možnosť skvalitniť výchovno-vzdelávací proces, ale aj kvalifikovane hodnotiť vlastnú prácu. Kreativitu a tvorivosť využívam pri tvorbe pomôcok, výzdobe priestorov MŠ. Som členkou OZ Limbašský Strapček, spolurozhodujem o využití finančných prostriedkov na ďalší materiálno-technický rozvoj materskej školy. Voľný čas venujem rodine, kreatívnej tvorbe. Mám rada prácu v záhrade, vychádzky do prírody.

Životné motto: "Šťastie nie je niečo hotové. Pochádza z tvojich vlastných skutkov." (Dalajláma)
        •  Tomáš Bizoň
        • Tomáš BizoňTriedny učiteľ: Prvá trieda